GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5213251
nr 521 3251
Tallrikar
2 st. Kina, 1800-tal, dia 21 (nagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 28 april 2008
kl 16:58:15
350 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr
600 kr